Belysning Taklampor
1163890
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. 6 ljusarmar med vita runda kupor. Höjd 64 cm. Diameter ca 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delvis renoverad. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK