1163931
VÄGGLAMPOR/INDUSTRILAMPOR 2 st Björn Sahlén 1900-talets andra hälft

Lackerad metall, etikettmärkta, höjd 23 cm, diameter ca 30 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V10
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

500
48
54
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
19 jul 16:08
500 SEK
16 jul 14:29
300 SEK