Belysning Golvlampor
1163951
GOLVLAMPOR, ett par, Reijmyre Armaturfabrik, 1900-talets slut.

Ett par golvlampor av mässingsfärgad metall. Ledade armar. Etikettmärkt RAF 653. Höjd 130 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK