1163975
Henry Gustafsson
(1943-2005)

HENRY GUSTAFSSON, skulptur, "Lyftet". Signerad, Wimmerby Tenn.

"Lyftet". Signerad Henry G. Utförd 1986. Höjd 9,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 000
286
322
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
10 jul 9:43
3 000 SEK
5 jul 18:25
2 800 SEK
5 jul 17:13
2 600 SEK
4 jul 21:49
2 400 SEK
4 jul 21:35
2 200 SEK