Belysning Golvlampor
1164192
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Golvlampa, 1900 talets andra hälft

Stomme av mässing. Rund fot av marmor. Fem ljusarmar. Ställbara skärmar. Höjd 210 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK