Belysning Golvlampor
1164192
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Rund fot av marmor. Fem ljusarmar. Ställbara skärmar. Höjd 210 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 500 SEK