1164247
Timo Sarpaneva
(1926-2006)
Timo sarpaneva, ljusstakar, 8 st, glas, "festivo", signerade, iittala, finland.

TIMO SARPANEVA, ljusstakar, 8 st, glas, "Festivo", signerade, Iittala, Finland.

Gjutet klart glas. Höjd 8 - 32 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 200
390
433
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
21 jun 15:19
4 200 SEK
21 jun 15:18
4 000 SEK
21 jun 15:17
3 800 SEK
21 jun 15:17
3 600 SEK
21 jun 14:57
3 400 SEK