1164355
BÅTMODELL, kajak, 2000-tal.

Lackerat trä, på lös benstomme. Lös paddel. Längd ca 102, bredd ca 13.5, höjd ca 12 cm.

Smärre slitage med mindre repor. Paddel med spricka.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C120
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
300 EUR