1164355
BÅTMODELL, kajak, 2000-tal.
BÅtmodell, kajak, 2000 tal
BÅtmodell, kajak, 2000 tal
BÅtmodell, kajak, 2000 tal
BÅtmodell, kajak, 2000 tal
BÅtmodell, kajak, 2000 tal

Lackerat trä, på lös benstomme. Lös paddel. Längd ca 102, bredd ca 13.5, höjd ca 12 cm.

Smärre slitage med mindre repor. Paddel med spricka.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR