Belysning Ljuskronor
1164903
TAKKRONA, 1900-talets andra hälft.
Takkrona, 1900 talets andra hälft

Takkrona med stomme av mässing behängd med prismor. Tre ljuspunkter. Diameter 50 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK