Belysning Taklampor
1165194
TAKLAMPA, Orrefors, 1900-talets mitt.
Taklampa, orrefors, 1900 talets mitt

Glas. Tre ljuspunkter. Diameter 51, höjd 50 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 500 SEK