Konst Modern svensk konst
1165224
Mikael Fagerlund
(Född 1955)
Mikael fagerlund, blandteknik, signerad a tergo och daterad 2010

MIKAEL FAGERLUND, blandteknik, signerad a tergo och daterad 2010.

121 x 58 cm.

Gott skick.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

6 000
561
620
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
9 sep 18:24
6 000 SEK
9 sep 18:22
2 200 SEK
8 sep 18:34
2 000 SEK