Konst Modern svensk konst
1165224
Mikael Fagerlund
(Sverige, Född 1955)
Mikael fagerlund, blandteknik, signerad a tergo och daterad 2010.

MIKAEL FAGERLUND, blandteknik, signerad a tergo och daterad 2010.

121 x 58 cm.

Gott skick.

Utropspris
7 000 SEK