Diverse Övrigt
1165283
VÄGGFÄLT, bemålad duk, efter förlaga från vävd tapet, 1900-talets början.
VÄggfÄlt, bemålad duk, efter förlaga från vävd tapet, 1900-talets början.

Pastoral scen. 195 x 125 cm.

Smärre slitage.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
8 000 SEK