Konst Grafik
1165463
Jan Håfström
(Född 1937)
Jan hÅfstrÖm, färglitografi, signerad, numrerad 1446/2000, daterad 2003.

JAN HÅFSTRÖM, färglitografi, signerad, numrerad 1446/2000, daterad 2003.

"From Walker with Love". Bladstorlek 74 x 62 cm.

Oramad

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst (föräldraledig)
+46 (0)8 12 04 87 05

Slutpris
4 350
408
451
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
4 nov 21:26
4 350 SEK
4 nov 21:26
4 150 SEK
3 nov 19:43
3 900 SEK
1 nov 12:57
3 700 SEK
31 okt 20:31
3 500 SEK