1165649
Céline
CÉline, väska
CÉline, väska
CÉline, väska
CÉline, väska

CÉLINE, väska.

Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Löstagbar axelrem. Invändigt en ficka. Märkt "CELINÉ PARIS made in Italy" samt numrerad. Ca 30 x 23 x 13 cm.

Ställvis slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK