Glas Servisglas
1165858
GLASSERVIS, 18 delar, 1800-tal.
Glasservis, 18 delar, 1800 tal

Slipad och etsad dekor av blomsterslinga.
7 ölglas 10,5 cm
6 starkvinsglas 12,5 cm
4 vinglas med stjärnformad fot 12 cm
1 avvikande vinglas 11,5 cm

Stjärnfötter med nagg.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 500 SEK