1165948
OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL, olja på duk, signerad T. Emanuel och daterad -96.
OkÄnd konstnÄr, 1800-tal, olja på duk, signerad t. emanuel och daterad -96.

”Stepping stones”. 68 x 42 cm.

Uppfodrad duk, gulnad fernissa.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T41
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

900
84
93
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
6 okt 11:19
900 SEK
6 okt 11:19
850 SEK
5 okt 6:27
800 SEK
30 sep 15:44
300 SEK