Konst Klassisk svensk konst
1166052
Carl Wilhelmson
(1866-1928)
Carl wilhelmson, akvarell, stämpelsignerad c. wilhelmson.

CARL WILHELMSON, akvarell, stämpelsignerad C. Wilhelmson.

Västkustmotiv med hus och fiskebodar. Bildmått 16,5 x 24,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Obetydliga fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
8 000 SEK