Möbler Speglar
1166503
ROLAND WILHELMSSON, tillskriven, spegel, 1960-70-tal.
Roland wilhelmsson, tillskriven, spegel, 1960 70 tal

Ram av furu. 120 x 100 cm.

Obetydligt slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK