Design Övrigt
1166518
TROND SVENDGÅRD & OVE ROGNE, vägglampa, "Moo", Northern Lighting, 2008
Trond svendgÅrd & ove rogne, vägglampa, "moo", northern lighting, 2008

Vitlackerad plast. Höjd ca 75 cm.

Slitage. Smärre skador. Färgbortfall.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK