Design Övrigt
1166647
Pierre Forssell
(1925-2004)
Pierre forssell, vägglampetter, 4 st, mässing, "reflex", skultuna.

PIERRE FORSSELL, vägglampetter, 4 st, mässing, "Reflex", Skultuna.

Höjd 38,5 cm.

Slitage. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK