Design Övrigt
1166649
GLASFLASKOR, 3 st, glas, Finland, 1900-talets mitt.
Glasflaskor, 3 st, glas, finland, 1900 talets mitt

Thr flaskor i blått, gult respektive klart pressglas. En etikettmärkt Riihimäen Lasi Made in Finland. Höjd 17-18,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
1 500 SEK