1166650
Carl-Harry Stålhane
(1920-1990)
Carl harry stÅlhane, vas, stengods, rörstrand, 1950 60 tal

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand, 1950-60-tal.

Harpälsglasyr i brunt. Signerad R CHS SWEDEN SRT. Höjd 35 cm.

Sprickor i botten.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 200
298
331
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
29 jul 18:18
3 200 SEK
29 jul 16:25
2 500 SEK
29 jul 12:11
2 200 SEK
23 jul 19:36
2 000 SEK
23 jul 10:02
1 500 SEK