1166711
Mulberry
Mulberry, weekendbag, "large clipper"

MULBERRY, weekendbag, "Large Clipper"

Svart Scotchgrain med detaljer i skinn. Luggagetag och hänglås. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 62 x 46 x 22 cm.

Ställvis slitage. Axelrem saknas. Nyckel saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
5 000 SEK