1166744
BOTTEGA VENETA, portfölj
Bottega veneta, portfölj
Bottega veneta, portfölj
Bottega veneta, portfölj
Bottega veneta, portfölj
Bottega veneta, portfölj

Handflätat brunt intrecciato-läder. Fastsättning med flap och lock. Ett fack med dragkedja utvändigt. Två separata avdelningar, fodrad i tyg. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY".
Bredd 40 cm, höjd 30 cm. Nyckel finns.

Ställvis slitage. Märken. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
6 000 SEK