Design Konstglas
1166909
Jan Johansson
(Född 1942)
Jan johansson, vas, glas, graal, orrefors 1971

JAN JOHANSSON, vas, glas, graal, Orrefors 1971

Dekor av blommor. Signerad: ORREFORS Graal Nr 281 -71 Jan Johansson. Höjd 23 cm.

Smärre ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK