1167197
Mulberry
Mulberry, väska
Mulberry, väska
Mulberry, väska
Mulberry, väska
Mulberry, väska

MULBERRY, väska.

Brunt congoläder med rutigt heritage-tygfoder. Ställbar axelrem. En innerficka med dragkedja. Etikettmärkt "Mulberry MADE IN ENGLAND". Bredd 23 cm, höjd 24 cm, djup 6 cm.

Slitage. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK