Möbler Bord
1167200
MATBORD 1970/80-tal
80 tal
80 tal
80 tal

Travertin, längd 120, bredd 120, höjd 73 (sarg 63) cm

Smärre slitage. Repor. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Fraktas ej
Utropspris
4 000 SEK