Konst Modern svensk konst
1167656
Rikard Lindström
(1882-1943)
Rikard lindstrÖm, olja på papp-pannå, signerad rikard lindström och daterad 1927.

RIKARD LINDSTRÖM, olja på papp-pannå, signerad Rikard Lindström och daterad 1927.

Fiskehamn i norra Norge. 70 x 100 cm.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05

Utropspris
1 000 EUR