Belysning Golvlampor
1167768
GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan. Sent 1900-tal.
Golvlampa, ateljé lyktan. sent 1900 tal

Svartlackerad fot, kromad stam med mässingsdetaljer, vit kupa av plast. Höjd 185 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Något lös stam.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 10 timmar
1 700
159
176
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
18 aug 8:58
1 700 SEK
16 aug 12:27
1 600 SEK
15 aug 21:25
1 500 SEK
15 aug 20:52
800 SEK
12 aug 14:15
500 SEK