Design Möbler
1168075
JONATHAN DE PAS, DONATO D URBINO & PAOLO LOMAZOTTI, soffa, "Onda", Zanotta.
Jonathan de pas, donato d urbino & paolo lomazotti, soffa, "onda", zanotta

Tresits-soffa med stomme av krommetall, lösa sittdynor. Längd ca 195, djup ca 85, sitthöjd ca 45, höjd ca 70 cm.

Slitage. Repor.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
12 000 SEK