Design Övrigt
1168247
Gunnar Cyrén
(1931-2013)
Gunnar cyrÉn, fiskbestick 36 delar, "nobel", gense

GUNNAR CYRÉN, fiskbestick 36 delar, "Nobel", Gense.

Förgyllt stål. 12 knivar, 12 gafflar och 12 skedar. Längd 16,5-21 cm.

Slitage.

Proveniens

Svenska Hollywoodfruar, Lena Jolton

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
6 000 SEK