Möbler Övrigt
1168249
ELDSKÄRM, Musse Pigg, 1900-talets mitt.
EldskÄrm, musse pigg, 1900 talets mitt

Metall. Målad dekor föreställande Musse Pigg. Skärmen från omkring år 1900, målningen senare omkring 1900-talets mitt. Bredd 50, höjd 77 cm.

Färgbortfall. Skador. Rostangrepp.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
187
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 aug 17:56
2 000 SEK
1 aug 20:15
1 700 SEK
31 jul 11:08
1 400 SEK
30 jul 20:27
1 111 SEK
30 jul 17:06
900 SEK