1168300
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, weekendbag "keepall epi 60"

LOUIS VUITTON, weekendbag "Keepall Epi 60"

Keepall i rött epiläder med detaljer i "LV" och "LOUIS VUITTON" -märkt guldfärgad mässing. En ytterficka.
Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Adresstag medföljer.
Höjd 33, bredd 27, längd 62 cm.

Ställvis slitage. Repor. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
7 000 SEK