1168314
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, weekendbag "keepall 45"

LOUIS VUITTON, weekendbag "Keepall 45"

Monogramcanvas med skinndetaljer. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad (1987). 45 x 25 x 21 cm.

Slitage. Smärre torrsprickor i lädret.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK