1168406
FAT, tenn, Warszawa, graverad och daterad på ryska 1910
Fat, tenn, warszawa, graverad och daterad på ryska 1910

34,5x58 cm.

Slitage. Stötmärken,

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H101
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 4 timmar
30
321
33
Utropspris
200 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 35 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
21 aug 16:23
30 EUR