Diverse Övrigt
1168407
BORDSDEKORATIONER, ett par, förgylld brons, Ryssland 1800-tal
Bordsdekorationer, ett par, förgylld brons, ryssland 1800 tal

Riklig dekor med maskaroner. Höjd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Hänklarna med förstärkningar, den ena lös.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
300 EUR