Diverse Övrigt
1168407
BORDSDEKORATIONER, ett par, förgylld brons, Ryssland 1800-tal
Bordsdekorationer, ett par, förgylld brons, ryssland 1800-tal.

Riklig dekor med maskaroner. Höjd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage. Hänklarna med förstärkningar, den ena lös.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
300 EUR