1168502
LJUSSTAKAR, 5 st, mässing, 1800-tal.
Ljusstakar, 5 st, mässing, 1800 tal

Höjd 4,5-16 cm.

Fläckar. Lagningar. Åldersrelaterat slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
85
911
94
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (12 bud)
25 jul 15:49
85 EUR
25 jul 15:49
80 EUR
25 jul 15:48
75 EUR
25 jul 15:48
70 EUR
25 jul 15:48
65 EUR