1168572
BRICKA, bemålat plåt, 1800-tal.
Bricka, bemålat plåt, 1800 tal

Bemålad dekor i guld av kineserande dekor, figurer i palatsmiljö. Längd 71 cm.

Slitage, färgbortfall, fläckar, märken, repor, bucklor. Bristningar.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 300
121
134
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
27 jul 15:53
1 300 SEK
25 jul 18:25
1 200 SEK
21 jul 18:23
1 100 SEK
21 jul 18:23
1 000 SEK
21 jul 18:23
950 SEK