Möbler Bord
1168645
BRICKBORD / SÄNGBORD, 1900-talets andra hälft.
 sÄngbord, 1900 talets andra hälft

Rotting. I form av elefanter. Avtagbar bricka Längd 78, bredd 42, höjd 56 cm.

Slitage. Ställvis smärre skador.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK