Konst Contemporary
1168796
Hans Wigert
(1932-2015)
Hans wigert, olja på duk, a tergo signerad hans wigert och daterad stavsnäs 2010

HANS WIGERT, olja på duk, a tergo signerad Hans Wigert och daterad Stavsnäs 2010.

"Släktmötet (1931 - 1932) en återblick". 116 x 89 cm.

Proveniens

Privat samling.

Vida museum, Borgholm, 2013.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05

Utropspris
15 000 SEK