Militaria Ordnar & Medaljer
1168896
VAPENSKÖLD Johanniterorden för greve Alexander zu Münster 1858
VapenskÖld johanniterorden för greve alexander zu münster 1858

Olja på pannå, yttermått 68,5 x 47 cm

Obetydligt ytslitage.

Riddarvapnen från Sonnenburg: Ett återfunnet krigsbyte, nummer 610.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
15 000 SEK