Konst Skulptur
1168924
SKULPTURER, ett par. Karl Reinert (1870-?), brons, signerade och daterad -90.
Skulpturer, ett par. karl reinert (1870 ?), brons, signerade och daterad  90

Amoriner. H. 14 cm. Monterade på stensockel.

Smärre slitage.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
5 000 SEK