Möbler Skåp & Byråar
1169156
BYRÅ, gustaviansk, 1700-talets slut
ByrÅ, gustaviansk, 1700 talets slut

Fanerad skiva, 3 lådor. Fanerad med olika träslag. höjd 79, bredd 118, djup 52 cm Nyckel finns.

Senare skiva. Senare ben. Åldersrelaterat slitage. Restaurerad/kompletterad.

Utropspris
1 300 EUR