Konst Modern svensk konst
1169642
Lennart Rodhe
(1916-2005)
Lennart rodhe, tuschteckning. monogramsignerad samt daterad 9.9.69

LENNART RODHE, tuschteckning. Monogramsignerad samt daterad 9.9.69

Komposition. Bildstorlek 35x25 cm.

Ej examinerad ur ram. Smärre vågigt papper

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK