Konst Grafik
1170391
Anders Zorn
(1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1919, signerad i blyerts

ANDERS ZORN, etsning, 1919, signerad i blyerts.

"Lavards Anders". P. 15,7 x 11,7 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Asplund 283, Hjert & Hjert 168.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK