Konst Grafik
1170395
Anders Zorn
(1860-1920)
Anders zorn, etsning, 1913, signerad i blyerts

ANDERS ZORN, etsning, 1913, signerad i blyerts.

"Vadstället". P. 19,9 x 24,9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Asplund 249, Hjert & Hjert 262.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
10 000 SEK