1170405
JARDINJÄR, barockstil, 1900-tal.
JardinjÄr, barockstil, 1900 tal

Mässing. Godronnerad. På tre tassfötter. Diam 23, höjd 16 cm.

Bucklor, något sned.

Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37

Utropspris
3 000 SEK