Konst Modern svensk konst
1170795
Torsten Bergmark
(1920-1996)
Torsten bergmark, olja på duk, signerad o daterad  83

TORSTEN BERGMARK, Olja på duk, signerad o daterad -83

Självporträtt. A tergo sign o daterad -83, 1186. 76 x 46.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T6
Thérèse von Rosen
Thérèse von Rosen
Representant
+46 (0)70–835 38 72

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 6 timmar
777
73
81
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 827 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
17 sep 15:57
777 SEK