Samlarföremål Memorabilia
1171001
LÄKARETUI, 1800-talets mitt/andra hälft
Andra hälft
Andra hälft
Andra hälft
Andra hälft
Andra hälft

Diverse instrument i fodral, 17x8x4 cm

Åldersrelaterat slitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK