Allmoge
1171207
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.
Bockbord, allmoge, 1800 tal
Bockbord, allmoge, 1800 tal
Bockbord, allmoge, 1800 tal
Bockbord, allmoge, 1800 tal
Bockbord, allmoge, 1800 tal

Furu. Kopplad benställning. Längd 169. Bredd 82. Höjd 78 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Torrsprickor, delvis skada i benställning. Infästningar till skiva saknas, lös.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
5 000 SEK