Klockor & Ur Armbandsur
1171475
DAMARMBANDSUR OMEGA 18K guld, 20 mm, total vikt 29,1 g, manuell
Damarmbandsur omega 18k guld, 20 mm, total vikt 29,1 g, manuell

Guldarmband ej original. Längd ca 18 cm. Original mockaarmband medföljer. Original etui.

Ej funktionstestad. Ej genomgången. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre repor. Smärre slitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Utropspris
4 000 SEK